FOLIA prestretch

Zabezpieczenie towarów folią prestretch

Osoby, które są odpowiedzialne w ogrodzie za zabezpieczenie zebranego materiału, powinny mieć do dyspozycji takie narzędzia, które są łatwe w użyciu. Przykładem produktu, z którym wydajnie i szybko s czytaj więcej »

rozdzielnice elektryczne

Pamiętajmy o najlepszych rozdzielnicach

Jeżeli pracujesz w branży elektrycznej to musisz zapamiętać wszystkie produkty, które będą gwarantowały profesjonalną obsługę. Najlepiej jest przedyskutować wiele ofert pragmatycznych, które będą dot czytaj więcej »

gadżetY plażowe

Na wakacje kup sobie gadżety plażowe

Chcesz mieć gwarantowane najlepsze artykuły, które przydadzą się podczas wakacji? Przed wyjazdem na wczasy warto kupić te produkty, które będą idealnie się sprawdzały np. na plaży. Nie ma nic lepszeg czytaj więcej »

nAJLEPSZA KARMA dla psA

Karmy dla psów po sterylizacji – jakie powinny być?

Psy i suczki, które przebyły zabieg sterylizacji lub kastracji często zachowują się zupełnie inaczej niż przed zabiegiem. Przede wszystkim, w zależności od płci, potrzebują mniej lub więcej czasu aby czytaj więcej »

 

Zabezpieczenie towarów folią prestretch

Osoby, które są odpowiedzialne w ogrodzie za zabezpieczenie zebranego materiału, powinny mieć do dyspozycji takie narzędzia, które są łatwe w użyciu. Przykładem produktu, z którym wydajnie i szybko się pracuje, jest folia prestretch. Od popularnej, stosowanej często w magazynach i sklepach folii stretch różni się tym, że jest ona bardziej rozciągnięta, cieńsza. Taka struktura materiału sprawia, że przyjemniej się z nią pracuje, można owinąć towar bezproblemowo, nie trzeba też tak dużej ilości materiału, jak w przypadku folii stretch, jest to bowiem tworzywo mocniejsze, pozwalające na wyższą wydajność i oszczędność. folia prestretch przez to, że jest cieńsza i bardziej trwała, pozwala na więcej możliwości, można ją używać między innymi do zabezpieczenia roślin, owoców, warzyw pochodzących z ogrodu. Odbywa się to bez szkody dla umieszczonych w skrzynkach czy na paletach produktów spożywczych, pozostawia im się swobodną przestrzeń, w której występuje dobra cyrkulacja powietrza.

Dlaczego coraz częściej jest wybierana przez rolników?

Ogrodnicy muszą poradzić sobie z dużą ilością świeżych produktów spożywczych. Takie artykuły pochodzące z ogrodu potrzebują specjalnych, nowoczesnych rozwiązań, gdy są ich pozbawione, owoce i warzywa często ulegają zepsuciu i przynoszą straty. Folia prestretch nadaje się do pakowania ręcznego, dlatego przydaje się zarówno w dużych gospodarstwach rolnych, jak i w niewielkich, gdzie większość zadań wykonuje się bez udziału skomplikowanych maszyn. Jej funkcjonalność zauważa się podczas owijania, transportu i przechowywania towaru w magazynie. Folia prestretch dobrze przylega do zapakowanych towarów, dzięki temu ich transport nawet na dużych odległościach będzie bezpieczny. Nie rozciągnie się ona, przez co dobrze można zatroszczyć się o cały położony na palecie materiał, także o narożniki. Występuje w różnych wersjach, za każdym razem jest dobrym stabilizatorem, na palecie można położyć wiele elementów i nie martwić się o to, że zsuną się one pod napływem ciężaru.