Contact us now
61 674 03 64

Założenie logo i grafiki dla firm tuchola

Założenie logo i grafiki dla firm tuchola

Wizytówka przykuwająca uwagę

Wizytówka to kluczowy detal, który zawsze posiada każdy handlarz. Bez niej trudno byłoby wykonywać swoją pracę. Każde bowiem spotkanie biznesowe kończy się wymianą kontaktów. Wizytówka przydaje się do tego bezbłędnie. Niemniej jednak i same wizytówki od wielu już lat się zmieniają. Współcześnie nie są to już jedynie białe kartoniki z informacjami kontaktowymi. Wizytówka stała się bowiem także narzędziem reklamowym.
Rzetelny wizytówki projekt jest tu kluczowy. Same dane adresowe to już kategorycznie za mało. Projekt wizytówki musi być bowiem tak ustalony tak, aby przykuwał uwagę. Dlatego graficy projektujący wizytówki stwarzają naprawdę interesujące wyjścia.
Pamiętajmy o tym, że każda wizytówka posiada dwie strony. Tę drugą idealnie można wyczerpać na detal reklamowy. Można zlokalizować tam fascynującą grafikę a także hasło reklamowe. Coś co bezsprzecznie zainteresuje osobę, która taką wizytówkę otrzyma. Aranżując wizytówkę nie można też zapomnieć o tym, że do wyboru mamy dużo czcionek. Należałoby dlatego też do zapisu informacji kontaktowych zastosować jakieś czcionki niekonwencjonalnej.
Projekt graficzny wizytówki to jednak nie wszystko. Znaczący jest również sam wydruk a także jej fabrykacja. Wizytówki mogą posiadać bowiem rozmaite kształty oraz różną gramaturę papieru. To już nie tylko prostokątne kartoniki. Współcześnie spotyka się nawet wizytówki w układzie koła, a nawet trójkąta. W zależności od tego w jakiej branży się pracuje można do niej dostroić kształt wizytówki. Przykładem może być wtrącona wizytówka kolista. Taka wizytówka wspaniale mogłaby się wypróbować w branży piwowarskiej. A sam projekt wizytówki mógłby przypominać podkładkę pod browara. Byłoby to bezsprzecznie fascynujące wyjście.